HAKKIMIZDA

SELENA markası; 1996 yılından günümüze yatak ve ev tekstili ürünleriyle kaliteyi, uygun fiyat ile birleştirerek tüketicilerine sunmaktadır. Her türlü müşteri ihtiyacına yönelik, TSE standartlarına uygun, çevre dostu, sağlıklı ürünler üreterek birçok satış noktasında hizmet vermektedir.
Yatak sektörünün lideri konumundaki [Yataş Grup ] markalarından olan SELENA’nın üretimi Yataş Kayseri fabrikalarında yapılmaktadır.
SELENA; rekabetin her geçen gün arttığı ülkemizde, gelişen bayi ağı, kaliteli hizmet anlayışı ve ürün yelpazesi yanında; Yataş Grup’un üretim gücüyle de yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

YATAŞ GRUP HAKKINDA

Yataş Grup, sektörünün girişimci ve yenilikçi lider yapısı ve aralıksız sürdürdüğü yurt içi – yurt dışı yatırımları ile Türk sanayinin kalkınmasında katkısı bulunan en güçlü kuruluşlardandır.
1976 yılında kurularak Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek, süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlayan Yataş; 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında (sofabed) yataklı kanepe ve koltuk takımları üretimine de başlayarak; ürün gamını geliştirmiş ve markasına olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir.
Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Yataş, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanında dünya modasını ve son akımları takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.


FABRİKAMIZ

YATAŞ, GELİŞEN TEKNOLOJİSİ VE GÜNDEN GÜNE ARTAN KAPASİTESİYLE GENÇ VE DİNAMİK BİR FİRMA OLARAK YATAK, EV TEKSTİLİ, MOBİLYA VE SALON TAKIMI SEKTÖRLERİNDE LİDERLİK POZİSYONUNU DAİMA KORUYACAKTIR.